facebook twitter Google Plus
Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı özeti:

Seviyor Sevmiyor 24. bölüm 3. fragmanı sitemizde yerini almıştır. Çarşamba akşamları yeni bölümü ile ekranlara gelen yeni dizi Seviyor Sevmiyor 23. haftayı geride bıraktıktan sonra 8 Ocak Pazar akşamı 24. yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Ne Yiğit ne de Deniz artık birbirlerine güvenebileceklerinden emin değillerdir. Hatta bu konuda Yiğit bir daha Deniz'e asla güvenemeyeceğini düşünmektedir. İkili bu durumu iddiadan çıkarıp adeta bir oyuna dönüştürür. Baya zorlu bu oyunlar hiç beklenmedik sonuçlara yol açar.Simya ise abisi Yiğit'in hayatına çok ses getirecek bir giriş yapar.


Seviyor Sevmiyor dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Seviyor Sevmiyor dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm 3. Fragmanı özeti